OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE

W związku z ustawą z dnia 2 marca 2020r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19,innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych i w trosce o bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników PWiK Węgrów Sp. z o.o., wprowadzono od dnia 16.03.2020r. bezterminowo- wstrzymanie osobistego odczytu wodomierzy przez pracowników firmy.

{[description]}

OGŁOSZENIE

     W związku z ustawą z dnia 2 marca 2020r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19,innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych i w trosce o bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników PWiK Sp. z o.o. w Węgrowie, od dnia 16.03.2020r. wstrzymano odczyty wodomierzy przez pracowników firmy.

 

          W związku z powyższym prosimy mieszkańców ulic:

 

Kościuszki, Zwycięstwa, Traugutta, Glinki, ogrodowa, Kilińskiego, Klasztorna, Parkowa, Kowalska, Szkolna , Żagana, 11 Listopada, Al. Siedlecka, Wierzbowa, Wspólna ,  Gdańska , Targowa, Świerkowa, Sosnowa, Staszica, Szamoty, Aleja Partyzantów, Słoneczna, Boh. Warszawy, Lipowa, Topolowa, Piłsudskiego, Litewska, Młodzieżowa , Klonowa,

którzy nie mają odczytów radiowych,  o telefoniczne lub e-mailowe podanie stanów wodomierzy w miesiącu kwietniu:

-  e-mail : justyna.dolowa@pwikwegrow.pl

-  telefon : 25 792 31 65

Osobom, które nie poinformują Przedsiębiorstwa o stanie licznika, faktury zostaną wystawione na podstawie ostatnich trzech okresów rozliczeniowych. 

Informujemy również, że opłaty za faktury ( bez prowizji bankowej ) przyjmują:

- PKO Bank Polski (Węgrów ul. Piłsudskiego 2),

- Powiatowy Bank Spółdzielczy w Węgrowie (Węgrów ul. Gdańska 10 oraz Galeria Mistrza Jana).