Ogłoszenie

Ogłoszenie

Konserwator urządzeń oczyszczalni ścieków i sieci kanalizacyjnej

{[description]}

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Węgrowie

07-100 Węgrów, ul. Karola Szamoty  42B

Zatrudni pracowników na stanowisku:

Główne zadania na stanowisku:

  • bieżący nadzór nad eksploatacją oczyszczani ścieków i sieci kanalizacyjnej, w szczególności kontrola wizualna i bezpośredni nadzór nad pracą maszyn, urządzeń oraz przebiegiem procesów technologicznych w obiektach oczyszczalni ścieków,
  • bieżący nadzór nad działaniem zewnętrznych sieciowych przepompowni ścieków zlokalizowanych na obszarze działania przedsiębiorstwa, w szczególności konserwacja i bieżąca kontrola urządzeń przepompowni ścieków,
  • wykonywanie czyszczenia kanałów sanitarnych z wykorzystaniem specjalistycznego samochodu asenizacyjnego,
  • wykonywanie inspekcji kanałów sanitarnych z użyciem zestawu do monitoringu sieci
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Wskazane wykształcenie techniczne średnie, np. technik elektryk, technik elektronik, technik mechanik,
  • Minimum 3-4 letnie doświadczenie zawodowe,
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność i zaangażowanie,
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Wskazane posiadanie uprawnień do wykonywania pracy na stanowisku eksploatacji w zakresie obsługi, konserwacji, remontów dla urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną,
  • Wskazane posiadanie prawa jazdy kat. C+E

Miejsce pracy:

  • Oczyszczalnia Ścieków w Węgrowie, ul. Targowa 9.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę – pełny etat,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • System benefitów z ZFŚS,
  • Dostęp do szkoleń branżowych.

CV prosimy składać pod adres: Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., 07-100 Węgrów, ul. Karola Szamoty 42B w terminie dwóch tygodni,

kontakt: 25 792 30 24.

e-mail: sekretariat@pwikwegrow.pl

W CV prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PWiK Sp. z o.o. w Węgrowie danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji , zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. 07-100 Węgrów dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Tematy:
Aktualności